JUNIORKE, SUBOTA 07.03.

08.30 zagr, 09.15 – 10.15 led, konda 10.30 – 11.30, bijela EP m., šosek + crvena radna

JUNIORKE, UTORAK 03.03.

20.15 zagr, 21.00 – 22.00 led, istezanje + VA do 23.00, plava lišće, šosek + crvena radna

MIXED AGE 1 , nedjelja 01.03.

PRVENSTVO ZAGREBA – slobodni program, nastup oko 12.30 i proglašenje na ledu od 13.00 – 14.00 DOLAZAK u 11.00 sati čarape za nastup, krafnica, šminka, crvena m., plava flis, crvena jakna

MLAĐE JUNIORKE, nedjelja 01.03.

PRVENSTVO ZAGREBA – slobodni program, nastup oko 12.30 + proglašenje na ledu od 13.00 – 14.00 DOLAZAK u 11.00 sati čarape za nastup, krafnica, šminka, crna EDEA, plava flis, crvena jakna

KADETKINJE B, NEDJELJA 01.03. PRVENSTVO ZAGREBA

Dolazak na ZV u 10.30, nastup oko 12.30, proglašenje 13.00-14.00 Crne tajice, čarape za nastup, crvena majica, potkošulja za ispod haljinice, plavi flis, crvena klupska jakna, tenisice, vijača, klizaljke, šoneri!!

JUNIORKE, nedjelja 01.03. – slobodni program

PRVENSTVO ZAGREBA – slobodni program, nastup oko 12.30 sati + PROGLAŠENJE NA LEDU od 13.00 – 14.00 DOLAZAK u 10.30 sati čarape za nastup, bijela EP majica, krafnica, šminka, plavi flis, crvena jakna, KLIZALJKE

SENIORKE, NEDJELJA 01.03.

DS 08.00 zagr, led 08.30-09.00, ist 15 min ZV Prvenstvo Zagreba slobodni program oko 13.30 + proglašenje

SENIORKE, SUBOTA 28.02.

DS 08.15 zagr, led 08.45-09.15, V-A+ist do 10.00 ZV Prvenstvo Zagreba, nastup oko 16.00 kratki program – detalji naknadno  

MLAĐE JUNIORKE, utorak 24.02.

20.00 – 20.50 konda, 21.00 – 22.00 led, istez. do 22.20, konda – majica po izboru, led svj. plava m., tajice + plava flis

MIXED AGE, nedjelja 22.02.

MIXED 1 :  08.15 – 09.15 suhi, 09.15 – 10.00 program, bijela m., tajice + crvena trenirka MIXED 2 : 08.15 – 09.15 suhi, bijela m., tajice + crvena trenirka

MIXED AGE, subota 21.12.

06.40 dolazak, 07.00 – 07.45 led, 10 min trčanje + 15 min istez., crvena m., tajice + plava flis

JUNIORKE, srijeda 18.02.

20.15 – 21.30 V-A i programi, 21.45 – 22.45 led, 15 min istez., bijela HGS, šosek + hoodica  

SINKRO ŠKOLA, SUBOTA

10.00 zagr, led 10.30-11.15, BALET do 12.10 (SŠK 1) / SUHI do 12.00 (SŠK 2) – tirkizne m.