Dodjela priznanja za sezonu 2014/2015

Dodjela priznanja za sezonu 2014/2015

Uz prisustvovanje brojnih članova kluba u Hotelu Internacional, 28. rujna održana je XX. redovita skupština kluba Zagrebačke pahuljice. Tom su prigodom klizačicama dodijeljene brojne nagrade. U svečanom ambijentu uz oduševljenje publike, trofeje za 100 i više nastupa i bedževe za jubilaran broj nastupa primile su klizačice: Trofeje za 100 nastupa su primile: Lea Bušac (također i za 125 nastupa) Ines Kosalec-Brtan Astrid Čada Marta Justinić Anamarija Kasić Mirta Brkić Lea Žerjav   Bedževi za jubilaran broj nastupa primile su klizačice: Petra Pažin a 150 nastupa Kristina Radaš     za 150 nastupa Ana Buterin     za 125 nastupa Buga Orban za 125 nastupa Nikolina Milić     za 125 nastup Suzana Dragović     za 75 nastupa Matea Krsnik     za 75 nastupa Jana Jambrešić     za 75 nastupa Lucija Sekulić     za 75 nastupa Vendi Dujmović     za 50 nastupa Klara Jambrešić   za 50 nastupa Doris Dujmović     za 50 nastupa Helena Matić     za 50 nastupa Nataša Bahat     za 50 nastupa Daniela Dujmović   za 50 nastupa Viktorija Juren     za 25 nastupa Sofija Dolores Duma    za 25 nastupa Dora Jambrešić     za 25 nastupa Sara Kruc     za 25 nastupa Livija Grgurić     za 25 nastupa Antonija Martek     za 25 nastupa Lorena Martinović     za 25 nastupa Olivera Ciraki     za 25 nastupa Mirta Vrbančić Fabić   za 25 nastupa Sara Gašpar     za 25 nastupa Iva Matišin     za 25 nastupa Marta Mihalac     za 25 nastupa Nela Rapinac     za 25 nastupa Karla Ćurčić     za 25 nastupa Darija Poklečki     za 25 nastupa Elizabeta Pernar     za 25 nastupa Iva Poklečki     za 25 nastupa Marta Grgić     za 25 nastupa Ivana Jocić    za 25 nastupa Magdalena Mihalac   za 25 nastupa   Osim trofeja i bedževa za jubilaran...

MLAĐE JUNIORKE – nedjelja 19.02.

SKATERS PARTY, hotel Panorama, 22.00 – 24.00 sati, plave traperice, tenisice, nova crna majica, MOKA gornji dio, crvena jakna, ekipni dogovor za frizuru, bočica za vodu

KADETKINJE B – nedjelja 19.02. natjecanje + proglašenje

dolazak ranije (priprema frizura/šminka, zagrijavanje), naša kategorija počinje s natjecanjem u 16.22 sati, proglašenje na ledu u 20.00 sati / oprema: MOKA gornji + donji dio, crvena m., crvena jakna, tenisice za trening, češalj, KRAFNICA, gumica u boji kose, potkošulja s tankim naramenicama!! AKREDITACIJA / NAKON NASTUPA DO PROGLAŠENJA – ekipno gledanje natjecanja,...

KADETKINJE B – nedjelja 19.02. službeni trening

dolazak ranije (detalji naknadno, nakon ždrijeba), trening na ledu za našu kategoriju od 09.02 – 09.42 sati / oprema: MOKA gornji + donji dio, crna m. dugih rukava bez oznake, klizačke čarape, češalj, gumica u boji kose, crvena jakna, vijača, prostirka, voda,...

KADETKINJE A – nedjelja 19.02.

Službeni trening zagrijavanje u 08.30, led u 09.42 OPREMA: crna FL majica, čarape za nastup, potkošulja za ispod haljinice, Moka tajice i jaknica, krafnica za pundžu, klupski ruksak, klupska crvena jakna Natjecanje u 16.50, dolazak oko 13.30 OPREMA: crvena CRO, čarape za nastup, potkošulja za ispod haljinice, Moka tajice i jaknica, krafnica za pundžu, klupski ruksak, klupska crvena jakna Proglašenje u...

MLAĐE JUNIORKE – subota 18.02. natjecanje + proglašenje

kategorija mlađih juniorki od 17.00 sati, dolazak ranije (obavijest naknadno), proglašenje na ledu 20.15 sati (u haljinicama)/ OPREMA zagrijavanje: MOKA + nova crna m., led: klizačke čarape, haljina za nastup, bijelo ili boje kože donje rublje, šminka, češalj, krafnica, tejp, voda, vijača, prostirka, tenisice za trening, crvena jakna, AKREDITACIJA / Nakon nastupa do proglašenja – ekipno gledanje natjecanja,...

MLAĐE JUNIORKE – subota 18.02. službeni trening

trening na ledu između 10.00 – 10.48, dolazak ranije zbog šminke+frizure, zagrijavanje (detaljno nakon ždrijeba)/ OPREMA: zagrijavanje: MOKA + roza m., led: klizačke čarape, žuta haljinica (bijelo ili boje kože donje rublje) / depilacija, šminka, češalj, gumica za kosu (u boji kose), tejp za žnirance, crvena jakna, vijača, prostirka, bočica za vodu,...

SENIORKE – petak 17.02.

17.15 PSIHOLOG, led 18.45-19.45 + istezanje 20.00 IZVLAČENJE BROJEVA (HOTEL PANORAMA) – Kapetanica i dokapetanica

MLAĐE JUNIORKE – petak 17.02.

14.15 prog+ zagr, 15.00 – 15.30 led, trčanje + istezanje do 16.00, MOKA + bijela s klizaljkom / 20.00 sati PANORAMA hotel, 1.kat, ždrijeb – kapetanica i dokapetanica! Obući MOKU, novu crnu m., tenisice, visoki rep.

JUNIORKE – petak 17.02.

14.15 VA + programi, 15.30 – 16.00 led, istezanje do 16.20, MOKA + crna m. / ždrijeb 20.00 sati, hotel Panorama, kapetanica i dokapetanica, MOKA + crvena m. CRO, visoki rep, crvena jakna

KADETKINJE A – petak 17.02.

14.00 zagr, led 14.30-15.00, PROGRAMI do 16.00, plava CRO + Moka tajice i jaknica 20.00 IZVLAČENJE BROJEVA (HOTEL PANORAMA) – Kapetanica i dokapetanica (plava CRO, Moka tajice i jaknica)

MIXED AGE – petak 17.02.

08.45 zagr, 09.15 – 09.45 led, programi do 10.30, MOKA + crna m. / ždrijeb 20.00 sati, hotel PANORAMA, kapetanica i dokapetanica, MOKA + crvena m., visoki rep, tenisice, crvena jakna, AKREDITACIJA

KADETKINJE B – petak 17.02.

08.00 zagr + programi, 08.45 – 09.15 led, istezanje do 09.30, MOKA + roza m. / ždrijeb 20.00 hotel PANORAMA, kapetanica i dokapetanica, oprema: MOKA + crvena m., tenisice, visoki rep

KADETKINJE C – petak 17.02.

07.45 zagr, led 08.15-08.45, PROGRAMI do 09.30 20.00 IZVLAČENJE BROJEVA (HOTEL PANORAMA) – Kapetanica i dokapetanica!
Hrvatice će Beatlesima rasplesati Ledenu!

Hrvatice će Beatlesima rasplesati Ledenu!

  Hrvatski klizački savez konferencijom za medije danas je najavio veliko međunarodno natjecanje u sinkroniziranom klizanju, 14. Trofej Zagrebačkih pahuljica u sinkroniziranom klizanju koji je Ledena dvorana Doma sportova ugostiti u subotu i nedjelju, 18. i 19. veljače. – U Zagreb nam dolazi rekordna 31 ekipa iz devet zemalja s tri kontinenta. I to više od 600 klizačica koje će nastupiti u šest kategorija. Ovaj trofej prvi put smo organizirali 2001. godine i uz Milano smo jedini grad koji u kontinuitetu iz godine u godinu organizira velika ISU natjecanja. Ovo je 14. Trofej, ali 19. veliko natjecanje u ovom sportu u Zagrebu, jer 2004. i 2009. bili smo domaćini seniorskog SP-a, 2015. juniorskog, a 2002. i 2016. juniorskog Svjetskog kupa. U ovih 17 godina natjecanja u Zagrebu je klizala čak 151 različita ekipa, a dosadašnja natjecanja u živo je vidjelo 109.000 gledatelja – ponosno je istaknuo Zoran Kovačević, izvršni dopredsjednik organizacijskog odbora Trofeja i čovjek koji je prije 20 godina doveo sinkronizirano klizanje u Hrvatsku. Ovaj sport već godinama puni Ledenu do vrha, a isto se očekuje i ovog vikenda. Dnevna ulaznica stoji 20 kuna (umirovljenici i djeca imaju slobodan ulaz), a može se kupiti preko www.ticketshop.hr ili u dane natjecanja na blagajnama Doma sportova. – Trofej će nam biti posljednji test pred Svjetsko prvenstvo u travnju u Colorado Springsu i puna dvorana svakako bi nam pomogla da otkližemo svoje najbolje programe. Uvijek je najljepše nastupati doma, a pogotovo ove godine koja je za nas slavljenička, u kojoj slavimo 20. rođendan kluba. Kratki program klizat ćemo na francusku pjesmu Dernière Danse, a slobodni na kompilaciju Beatlesa s kojom ćemo...
Nastup Zagrebačkih pahuljica na 7. Mozart kupu u Salzburgu

Nastup Zagrebačkih pahuljica na 7. Mozart kupu u Salzburgu

Od 19. 1. 2017. do 22. 1. 2017. u ledenoj dvorani Eisarena Salzburg održao se 7. Mozart kup.  Natjecanje je okupilo klizačice i klizače iz ukupno 16 zemalja svijeta koje su se natjecale u 7 kategorija. Naše Pahuljice predstavile su se s tri ekipe: seniorkama, mlađim juniorkama i kadetkinjama A. Uz glavne i pomoćne trenerice, povjerenice ekipa te ostale članove kluba koji su pratili naše Pahuljice, s tribina su ih sve dane natjecanja bodrili i naši vjerni navijači. Natjecanje u petak, 20. 1., u kategoriji kadetkinja A otvorile su upravo naše Pahuljice. Prema dobi članica najmlađe od pet ekipa u toj kategoriji i sa šesnaest klizačica najbrojnije po sastavu na ledu, hrabro su otklizale svoj program i lijepo predstavile naš klub osvojivši ukupno 24,27 bodova. Trema i nekoliko pogrešaka onemogućili su bolji plasman, ali je nastup bio važno iskustvo i poticaj za sljedeća natjecanja. Prvo mjesto među kadetkinjama A osvojile su Njemice iz ekipe Saxony Ice Pearls. U popodnevnim satima istoga dana nastupile su i naše seniorke s kratkim programom. Među 11 ekipa zauzele su 7. mjesto osvojivši 33,49 bodova i ostavivši za sobom klizačice iz Češke, Nizozemske, Austrije i Velike Britanije. Prvo mjesto zauzele su nedostižne Finkinje iz ekipe Marigold Ice Unity sa 63,59 bodova.   U subotu, 21. 1., pratili smo nastupe naših mlađih juniorki i slobodan program seniorki. Mlađe juniorke su u jakoj konkurenciji vrlo dobro otklizale svoj program i ostavile odličan ukupni dojam. Zauzele su 6. mjesto ispred Španjolki i Šveđanki, a ispred njih plasirale su se četiri finske i jedna britanska ekipa. Taj je dan završio natjecanjem seniorki u slobodnom programu. Nakon nastupa nekoliko...
14. Trofej Zagrebačkih pahuljica u sinkroniziranom klizanju 18. – 19. veljače 2017.

14. Trofej Zagrebačkih pahuljica u sinkroniziranom klizanju 18. – 19. veljače 2017.

U Zagrebu će se, 18. i 19. veljače 2017. održati još jedna u nizu najatraktivnijih sportskih priredbi ikad održanih u hrvatskom glavnom gradu – 14. Trofeju Zagrebačkih pahuljica! Na 14. Trofeju nastupit će rekordnih 30 ekipa, čak 7 više od dosad „najbrojnije“ 2003… Na natjecanju najviše svjetske razine, na ledu Doma sportova svoje će umijeće pokazati 600 klizačica iz osam zemalja s tri kontinenta (Australija, Austrija, Finska, Italija, Mađarska, Njemačka, SAD i Hrvatska), a među njima i čak sedam ekipa svih uzrasta Zagrebačkih pahuljica, predvođene seniorkama, koje će, kao reprezentacija Hrvatske, nastupiti na Svjetskom prvenstvu, početkom travnja u Colorado Springsu. U Zagreb će doći više od 1000 inozemnih gostiju (klizačice i prateći članovi ekipa, roditelji, navijači, turisti, suci i klizački dužnosnici…), opet će biti pune tribine i opet će uživati i najzahtjevniji sportski znalci i estete najviših (sportskih) kriterija. Dođite i podržite naše ekipe! Budite dio ovog vrhunskog sportskog spektakla i proslavite s nama 20. obljetnicu postojanja sinkroniziranog klizanja u Zagrebu i Hrvatskoj! Okvirni raspored natjecanja dostupan je na stranicama Hrvatskog klizačkog...